My Brother Rabbit (2018) GOG / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Saison Terminée VF | Tower of God | Simple Control(Navigation bar)
My Brother Rabbit (2018) GOG / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 21-09-2018, 11:49  GRY / PC
My Brother Rabbit (2018) GOG / Polska Wersja Językowa


My Brother Rabbit (2018) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

My Brother Rabbit to klasyczna dwuwymiarowa gra przygodowa typu point and click, przenosząca graczy do baśniowego świata wykreowanego w wyobraźni zmagającego się z poważnymi problemami rodzeństwa.

Bohaterami My Brother Rabbit jest rodzeństwo - młodsza siostra i starszy brat. Ich szczęśliwe życie zostaje przerwane, gdy dziewczynka zapada na ciężką chorobę i musi być hospitalizowana. Podczas gdy rodzice desperacko szukają sposobu na ratunek dla dziecka, brat radzi sobie z trudną sytuacją, przenosząc się wraz z siostrą w bogaty świat wyobraźni. Jednym z mieszkańców fantastycznej krainy stworzonej przez dzieci jest uroczy pluszowy królik, który chce wyleczyć podupadłego na zdrowiu przyjaciela.

W trakcie rozgrywki zwiedzamy wiele niezwykle kolorowych, dwuwymiarowych lokacji, które składają się na pięć różnorodnych światów tytułu. Eksplorowane przez nas miejsca łączą świat fantasy z ponurą szpitalną rzeczywistością. Gracze pomagają sympatycznemu futrzakowi w znalezieniu lekarstwa. Nieskomplikowana zabawa opiera się na tych samych zasadach, co niezliczone gry typu point and click. Urozmaiceniem są proste minigry, zagadki logiczne, a także poszukiwanie i kolekcjonowanie niezbędnych w misji przedmiotów.

Opis Uploadu:

Waga: 647.4 MB
Zawartość: instalator
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, Brazilian Portuguese, Chinese, German, Spanish, French, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Turkish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 56  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler